Zgodovina

Rezultati

PROFI
             
MESTO IME IN PRIIMEK ČAS / CP ZAOSTANEK TEAM MOTOR DRŽAVA
1 PHILIPP BERTL 0:48:54 0:00:00 BETAMOTOR BETA RR 300 AUT
2 MIHA ŠPINDLER 0:49:58 0:01:04 BETAMOTOR SLOVENIA / INMOTO BETA RR 300 SVN
3 BEN HEMINGWAY 1:01:23 0:12:29 BETAMOTOR BETA RR 300 GB
4 MATIJA ZEC 1:05:50 0:16:56 SILBER TEAM KTM EXC 300 CRO
5 BENJAMIN DIESEL 1:19:40 0:30:46 X-GRIP KTM EXC 300 AUT
6 MANUEL JESTL 1:29:35 0:40:41 EXTREME ENDURO OSTTIROL KTM EXC 300 AUT
7 MICHELE BOSI 1:35:24 0:46:30 BOSSI OFF ROAD BETA RR300 IT
8 BLAŽ TRETJAK 1:44:20 0:55:26 BETAMOTOR SLOVENIA / INMOTO BETA RR300 SVN
9 MATJAZ METELKO 1:47:34 0:58:40 LANGCOURT METELKO RACING BETA RR300 SVN
10 VASJA KUTIN 2:07:45 1:18:51 BETAMOTOR SLOVENIA / INMOTO BETA RR300 SVN
11 MARKO PETELIN 2:08:54 1:20:00 MK DIVJE SVINJE KTM EXC 300 SVN
12 BLAŽ VAČUN 2:12:24 1:23:30 DAKAR BAR SHERCO SER 300 2T SVN
13 GREGA KLEČ 2:21:54 1:33:00 BETAMOTOR SLOVENIA / INMOTO BETA RR300 SVN
14 JAKA SELES 2:43:21 1:54:27 SELES TEAM KTM 250EXC SVN
15 KLEMEN SETNIKAR 3:11:54 2:23:00 BETAMOTOR SLOVENIA / INMOTO BETA X-TRAINER SVN
16 MARKUS FASCHING 3:12:57 2:24:03 MF TEAM KTM EXC 300 AUT
DNF MARTIN ROKOWSKI CP15        
DNF SEBASTJAN ŽIVIC CP14        
DNF KRUPTSCHAK JURGEN CP10        
DNF ANDREJ DOBERŠEK CP9        
DNF PETER KOSTENBERGER CP9        
DNF STEFAN GODERLE CP9        
DNF ANTON HARTENBERGER CP9        
DNF DAVID ISAK CP9        
DNF SIMON MARGON CP9        
DNF VLADAN KOMATOVIČ CP8        
DNF JEROEN BOR CP8        
DNF JERNEJ LUKAS JERNEJ CP8        
DNF ERIK SCHOENBERG CP7        
DNF TOMAŽ LEŠNIK CP7        
DNF BIRGER VANDERHEYDEN CP7        
DNF AALT PIEPER CP7        
DNF JOSEF GARBER CP7        
DNF GERT PIEPER CP6        
DNF GERWIN BRINK CP6        
DNF PATRIK FABIJAN CP5        
DNF NICO KONIGSHOFER CP5        
DNF HANNES FICKLER CP5        
DNF MARTIN KOLLMANN CP5        
DNF MATHIAS DANLER CP5        
DNF MARCO WEISSNEGGER CP3        
             
HOBI
             
MESTO IME IN PRIIMEK ČAS / CP ZAOSTANEK TEAM MOTOR DRŽAVA
1 MANUEL MOSER 3:01:25 0:00:00   KTM EXC 300 AUT
2 OLIVER LEITNER 3:01:49 0:00:24     AUT
3 TOMAŽ ZUPAN 3:36:11 0:34:46 BETAMOTOR BETA RR 300 SVN
4 ANŽE BLEJC 3:56:54 0:55:29 BETAMOTOR BETA RR 300 SVN
DNF MIHA LEVIČNIK CP15        
DNF ANDRAŽ BIZJAK CP15        
DNF WALTER EBNER CP9        
DNF ROLAND PIERER CP9        
DNF DAVID NOVAK CP9        
DNF THOMAS SEDLMAYER CP9        
DNF BAECK SASCHA CP8        
DNF MARTIN HATZER CP8        
DNF THOMAS PIROLT CP8        
DNF ADI RINGHOFER CP8        
DNF DRAGO BUNC CP8        
DNF LUKAS HOFMARCHER CP8        
DNF MICHAEL STADLER CP8        
DNF ADI KATTNIG CP8        
DNF MARTIN JR MILLERFERLI CP8        
DNF DANIEL HARMAT CP8        
DNF THOMAS HASSLER CP8        
DNF ALEX SCHMIDT CP7        
DNF MORITZ GEP CP7        
DNF CHRISTIAN STIENDL CP7        
DNF RENE KERSCHBAUNSTEINER CP7        
DNF PATRICK HAMEDER CP7        
DNF MARKO PERNUŠ CP6        
DNF WOLFGANG MUHRI CP5        
DNF ALEX VENCL CP5        
DNF MARCO VD BROEK CP5        
DNF RENE JESERNIK CP4        
DNF MATJAŽ KLEMENČIČ CP4        
DNF GERT PIEPER CP2        
             
TRIAL
             
MESTO IME IN PRIIMEK ČAS / CP ZAOSTANEK TEAM MOTOR DRŽAVA
1 MARINO VELUŠČEK 1:53:00 0:00:00   TRIAL SLO
2 MITTER PETER 3:56:00 2:03:00   TRIAL AUT